Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Добредјдовте

Go down 
Отиди на страна : 1, 2  Next
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Добредјдовте   Саб Јун 20, 2009 6:03 pm

Овде секој нека ни се претстави
па јас сум Цеце и се надевам дека ке ви се допадне форумот
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:18 am

Здраво!!Јас сум Бубе ме знаете од други форуми .Се надевам дека ќе се забавуваме!!

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:27 am

Добредојде Бубе и забавувај се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:28 am

Фалааааа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:36 am

Здраво.Јас сум Елена имам 12 години и ме знаете од другите форуми.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:37 am

Добредојде Елена

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:38 am

тнх Бубе
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:40 am

Хиии.Ја сум Дијана ме знаете сите така да нема шо да објаснувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:41 am

Добредојде Диди

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:41 am

Добредојде Дијан4е.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:42 am

Добредојде Дијан4е и забавувај се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:44 am

Фала
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 5:46 am

нп.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Renata
Нов член
Нов член


Број на мислења : 1
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 6:56 am

Здраво јас сум Рената и супер ви е форумот до сега се немам зачленувано на форуми па овој ми е прв и многу е убав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 6:58 am

Добредојде Рената Smile
ПС:стави си аватар

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 6:58 am

Добредојде Рената, забавувај се биди активна и постави си аватар хехе Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 7:32 am

Здраво јас сум Маје и супер е форумов
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 8:01 am

Добредојде Маје и забавувај се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 12:21 pm

Добредојде Маје

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
NeSe
Нов член
Нов член


Број на мислења : 1
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 3:54 pm

hi jas sum nese i za forumov nemozam da kom poso ne go razgledav ama mi izgleda interesen Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Нед Јун 21, 2009 3:56 pm

Добредојде Несе и се надеваме дека ке се забавуваш на форумот
Имај добар прстој

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Пон Јун 22, 2009 2:56 pm

Cece напиша:
Добредојде Несе и се надеваме дека ке се забавуваш на форумот
Имај добар прстој

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lady-gaga
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2009-06-23

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Вто Јун 23, 2009 7:50 am

ЗДРАВО ЈАС СУМ АНГЕЛА И СЕ НАДЕВАМ ДЕКА ЌЕ СЕ ЗАБАВУВАМ Surprised
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Вто Јун 23, 2009 8:12 am

Добредојде ангела и забавувај се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
natence
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 6
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : Vo shoping so Lali...

ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   Пет Јун 26, 2009 2:50 am

hey jas sum Natalija poznata kako Natence na mn drugi forumi Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content




ПишувањеПредмет: Re: Добредјдовте   

Вратете се на почетокот Go down
 
Добредјдовте
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 2Отиди на страна : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Come one :: Добредојдовте-
Отиди до: