Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Доделени оскарите за парфеми

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Доделени оскарите за парфеми   Нед Јун 21, 2009 4:33 am

Женскиот парфем „Harajuku Lovers“ со потпис на Гвен Стефани и машкиот „I am King“ од линијата на Шон Џон оваа година ја однеле главната Фифи награда, своевиден Оскар во индустријата на парфеми. Славела и Парис Хилтон како најуспешна сопственичка на линија на парфеми

Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
 
Доделени оскарите за парфеми
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Парфеми-
Отиди до: