Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Кој парфем го користите сега?

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Кој парфем го користите сега?   Нед Јун 21, 2009 4:35 am

па кој го користите?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Кој парфем го користите сега?   Нед Јун 21, 2009 5:39 am

па..имам сеа еден Mini Love
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Кој парфем го користите сега?   Нед Јун 21, 2009 5:45 am

Моментално имам-Varens Kiss и уште еден oд Oriflame
од дездоранси-C-THRU(3 имам од овие),B.U и FA.

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Кој парфем го користите сега?   Нед Јун 21, 2009 5:51 am

парфем - C-THRU
дезодоранс - FA

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Кој парфем го користите сега?   Нед Јун 21, 2009 6:04 am

од парфеми користам сега MOOD 
а од дезодоранси Roll-on DOVE 

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
natence
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 6
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : Vo shoping so Lali...

ПишувањеПредмет: Re: Кој парфем го користите сега?   Пет Јун 26, 2009 2:54 am

parfem-Super star
dezdorans-FA
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Кој парфем го користите сега?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Кој парфем го користите сега?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Парфеми-
Отиди до: