Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Оф Топик!!

Go down 
АвторПорака
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 5:27 am

.........

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***


Последната промена е направена од Bube на Нед Јун 21, 2009 6:06 am. Мислењето е променето 1 пати
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:01 am

хихи дечки убав ли е форумот

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:02 am

Оф топик бе како офф топик Very Happy Very Happy мутави хехе

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:03 am

него отварајте по некоја тема не само ја тука да отварам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:06 am

ок диди не искара! SmileSmileSmile супер е форумов

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:08 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy еми како не офф топик ке треба да доагате на часови по македонски кај мене

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:24 am

јооооооооооооооооо Smile
ок поправено е сега

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:29 am

хихи кај диди на часови да одиме требе дечкиии

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:44 am

Да да (само што ја македонски можеби 4 ке имам) Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:51 am

Е јас имам 5

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:52 am

хихи јас имам 4 таа нашата наставничка не попушта Evil or Very Mad

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:52 am

ја нз ке видиме и сабота што ке имам Crying or Very sad

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Нед Јун 21, 2009 6:53 am

ни на 26 хихи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   Вто Јун 23, 2009 4:00 pm

цеце од колку саатот требаше ни?

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Оф Топик!!   

Вратете се на почетокот Go down
 
Оф Топик!!
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Шарена страница :: Офф топик-
Отиди до: