Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Дали се лакирани и во каква боја???

Go down 
АвторПорака
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Дали се лакирани и во каква боја???   Нед Јун 21, 2009 5:45 am

Мене ми се во црна боја.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Дали се лакирани и во каква боја???   Нед Јун 21, 2009 5:49 am

Даа....сега ми се лакирани во црно и на врвот на ноктите бело...сакам лакови во сите бои освен во црвено и кафеаво..бјак

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали се лакирани и во каква боја???   Нед Јун 21, 2009 5:49 am

Сега сум лакирана во розева боја на рацете а на нозете никаква Smile
инаку многу обожавам бели и розеви лакови исто така и црвени Smile

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Дали се лакирани и во каква боја???   Нед Јун 21, 2009 6:08 am

Моментално сум лакирана со црн а инаку обожавам розеви,црвени,

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Дали се лакирани и во каква боја???   Нед Јун 21, 2009 7:45 am

Налакирана сум со светло розав лак
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Дали се лакирани и во каква боја???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Дали се лакирани и во каква боја???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Нокти-
Отиди до: