Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Правила

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Правила   Нед Јун 21, 2009 4:05 am

Ова се правилата на форумот

1.Не пишувај пост врз пост.
2.Не спамувај.
3.Не навредувај ги членовите.
3.Не ги навредувај администраторите и модераторите и почитувај го секој нивни збор.
4.Забранета е рекламација на други форуми.
Кој нема да ги почитува правилата ке добие бан.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
 
Правила
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Форум-
Отиди до: