Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Чорапи

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Чорапи   Нед Јун 21, 2009 5:47 am

Сакате ли чорапи? какви носите? каква боја?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Чорапи   Нед Јун 21, 2009 5:48 am

Сакам чорапи поготово онакви како Сиело Smile такви имам едни и тие многу сакам да ги носам..
а инаку од овие обичните само ги носам во зимо и со патики Smile

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Чорапи
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: