Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Коментари на правилата

Go down 
АвторПорака
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Коментари на правилата   Нед Јун 21, 2009 5:53 am

овде коментирајте ги правилата..
мене ми се супер

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   Нед Јун 21, 2009 5:54 am

Супер се али Цеце стави ги правилата Важни пошо ја неможам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   Нед Јун 21, 2009 5:55 am

ке ги ставам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   Нед Јун 21, 2009 7:32 am

супер се правилата јас ќе ги почитувам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Коментари на правилата   

Вратете се на почетокот Go down
 
Коментари на правилата
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Форум-
Отиди до: