Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Фустани

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Фустани   Нед Јун 21, 2009 5:58 am

Какви носите? кратки или долги? која боја?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Фустани   Нед Јун 21, 2009 6:00 am

Па и ногу не сакам да носам сега виа најновиот ми е до малку пократок од колената и е розов Smile

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Фустани   Нед Јун 21, 2009 6:02 am

И ја многу носам..и во зимо и во лето...во зимо со хеланки а лето без..

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Фустани   Нед Јун 21, 2009 6:03 am

ja ne nosa mnogu fustani poveke saka farmerki

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Фустани   Нед Јун 21, 2009 6:20 am

Јас носам фустани (долги најмногу до колената)најкомотно ми е во фустан

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
ankii
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 7
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : на пуст остров со Симон

ПишувањеПредмет: Re: Фустани   Нед Јун 21, 2009 7:01 am

јас носам фустани, ама само кратки! или до пред колена или до колена. носам без хеланки/хулахопки. најчесто купувам во светли бои и лесни за облекување и од лесен материјал. несакам да се потам и да се чувтвувам непријатно
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Фустани   Нед Јун 21, 2009 7:35 am

Носам фустани до колената да не бидат многу темни (летни бои)
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Фустани   

Вратете се на почетокот Go down
 
Фустани
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: