Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Сјаеви..

Go down 
АвторПорака
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Сјаеви..   Нед Јун 21, 2009 6:03 am

па дали ставате?дали ги обожавате?колку имате?каква боја?

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Сјаеви..   Нед Јун 21, 2009 6:04 am

vo roze boja i obozavam

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Сјаеви..   Нед Јун 21, 2009 6:05 am

ГИ ОБОЖАВАМ!!Имам околу 15 Smile
Ставам секоја ден за на школо,за во град па дури и дома
Имам во секакви бои

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Сјаеви..   Нед Јун 21, 2009 6:06 am

Носам...највеке носам розеви и безбојни

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Сјаеви..   Нед Јун 21, 2009 6:11 am

Ставам сјај и ги обожавам многу а и ги имам многу може десетина имам и обожавам во розева боја некоја потемна или некоја посветла а понекогаш ставам и безбоен

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Сјаеви..   Нед Јун 21, 2009 7:40 am

Ставам и многу обозавам сјај најчесто розав
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Сјаеви..   

Вратете се на почетокот Go down
 
Сјаеви..
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Make up-
Отиди до: