Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Маскара.....

Go down 
АвторПорака
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Маскара.....   Нед Јун 21, 2009 6:08 am

Дали ставате

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Маскара.....   Нед Јун 21, 2009 6:09 am

Да...мнооогу често..и за на школо, и за во град, понекогаш и кога излевам на улица...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Маскара.....   Нед Јун 21, 2009 6:11 am

Ооо не!!!Јас не ставам за на школо ни за на улица!!За на излевање само ставам

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Маскара.....   Нед Јун 21, 2009 6:16 am

Јас ставам кога ке ми текне за на школо понекогаш и секогаш кога излевам а за на улица не

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Маскара.....   

Вратете се на почетокот Go down
 
Маскара.....
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Make up-
Отиди до: