Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Bravo......

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Bravo......   Нед Јун 21, 2009 6:11 am

Ова е српски списание...го купувате ли?
ја да секој месец купувам интересни работи има

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Bravo......   Нед Јун 21, 2009 6:24 am

Не повеке свет го купувам ама и браво понекогаш и интересни изданија има

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
natence
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 6
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : Vo shoping so Lali...

ПишувањеПредмет: Re: Bravo......   Пет Јун 26, 2009 2:56 am

da go kupuvam
mn e interesno...ima se za poznatite vo show-biznisot,paparaco-fotki,se za novite otkritija na disney,za novi osnovani muzicki grupi i ima mn soveti za modata Smile
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Bravo......   

Вратете се на почетокот Go down
 
Bravo......
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Списанија-
Отиди до: