Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Авон........

Go down 
АвторПорака
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Авон........   Нед Јун 21, 2009 6:12 am

??????
Дали користете производи на Авон?

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Авон........   Нед Јун 21, 2009 6:13 am

Да...али повеке од орифлем

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Авон........   Нед Јун 21, 2009 6:15 am

користам повеке од Авон и многу ми се допаѓа олекцијата на Авон а и користам и од Орифлем

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Авон........   Нед Јун 21, 2009 7:41 am

Неколку сјаеви и парфеми ми се од Авон
Па.....ги користам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Авон........   

Вратете се на почетокот Go down
 
Авон........
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Make up-
Отиди до: