Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Долги или Кратки нокти????

Go down 
АвторПорака
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Долги или Кратки нокти????   Нед Јун 21, 2009 6:13 am

Јас повеќе сакам долги нокти али мене ми се кратки Sad

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Долги или Кратки нокти????   Нед Јун 21, 2009 6:15 am

Долги и долги ми се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Долги или Кратки нокти????   Нед Јун 21, 2009 7:44 am

Долги ми се и си ги обожавам
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Долги или Кратки нокти????   Нед Јун 21, 2009 3:12 pm

Dijan4e напиша:
Долги и долги ми се

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Долги или Кратки нокти????   

Вратете се на почетокот Go down
 
Долги или Кратки нокти????
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Нокти-
Отиди до: