Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пријави

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Пријави   Нед Јун 21, 2009 6:21 am

Тука пријавете се за соба
Ник:
Позната личност:
Во соба со:
СЕ ПРИЈАВУВАМ!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Нед Јун 21, 2009 6:23 am

Ник:Бубе
Позната личност:Анаи
Во соба со:сама Smile
СЕ ПРИЈАВУВАМ!

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Нед Јун 21, 2009 6:38 am

Ник:Dijan4e
Позната личност:Ashley Tisdale
Во соба со:било кого може и сама
СЕ ПРИЈАВУВАМ!

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Нед Јун 21, 2009 6:57 am

Пријавени сте
а сакате во иста соба или во различна

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Нед Јун 21, 2009 7:00 am

Јас сакам сама,не сакам да се налуте Дијан4е ама да испробам како е сама да бидеш Smile

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Нед Јун 21, 2009 7:08 am

Нее зш да се налутам уш поубаво и ја сама ке бидам...Цеце и ја сама

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Нед Јун 21, 2009 7:15 am

океј дечки а има и куќи ако не е потребен овој подфорум роомс можам да го избришам ако сакате
пријавени сте

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Нед Јун 21, 2009 7:23 am

не поарно е да имаме роомс а не куќи

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Нед Јун 21, 2009 7:54 am

Ник:Maje
Позната личност:Miranda Kerr
Во соба со:sama
СЕ ПРИЈАВУВАМ!
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Пријави   Нед Јун 21, 2009 12:20 pm

Пријавена си

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пријави   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријави
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Rooms-
Отиди до: