Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Симпатии

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Симпатии   Нед Јун 21, 2009 6:26 am

Дали имате симпатија?
Дали знае дека го/ја сакате?
Колкав/а е?
Каде ја запознавте?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
 
Симпатии
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Pink pages :: Love-
Отиди до: