Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Диети

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Диети   Нед Јун 21, 2009 6:46 am

Дали држите диети? има ли потреба?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Диети   Нед Јун 21, 2009 6:48 am

Не држам диети пошто нема потреба Smile

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Диети   Нед Јун 21, 2009 6:49 am

Bube напиша:
Не држам диети пошто нема потреба Smile
и јас а и да има потреба не би држела бидејки според мене тоа не е здраво

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Диети   Нед Јун 21, 2009 7:46 am

Не држам диети
Воопшто нема потреба.....
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Диети   Нед Јун 21, 2009 3:22 pm

Maje напиша:
Не држам диети
Воопшто нема потреба.....

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Диети   Нед Јун 21, 2009 3:52 pm

Не држам диета,немам ни потреба од тоа

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Диети   

Вратете се на почетокот Go down
 
Диети
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Your body-
Отиди до: