Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Боди......

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Боди......   Нед Јун 21, 2009 6:51 am

Носите ли боди? какво? кога?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Боди......   Нед Јун 21, 2009 6:53 am

Носам.Па имам околу 7-8 бели и розеви и го носам и преку ден и преку ноќ само не го носам во лето

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ankii
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 7
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : на пуст остров со Симон

ПишувањеПредмет: Re: Боди......   Нед Јун 21, 2009 6:54 am

па боди носам...најчесто црно и во зима и есен...во лето ми е многу топло за да носам и боди
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Боди......   Нед Јун 21, 2009 6:55 am

носам боди и обожавам да носам зимо повеке пошто лето не носам боди повеке имам на рамки отколку на кратки ракави и долги ракави

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Боди......   Нед Јун 21, 2009 6:55 am

на долги ни јас не сакам да носам а на рамки баш ми е супер

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Боди......   Нед Јун 21, 2009 6:56 am

носам во зимо...имам многу...ама највеке носам бело,црно, розево и зелено...повеке носам на рамки...а понекогаш и на долги ракави...зависи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Боди......   

Вратете се на почетокот Go down
 
Боди......
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: