Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Rihanna...

Go down 
АвторПорака
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Rihanna...   Нед Јун 21, 2009 6:52 am

Мене Рајана ми една од омилените пејачки,многу е талентирана и има песни кои се хит Smile
ЈА ОБОЖАВАМ

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Rihanna...   Нед Јун 21, 2009 12:28 pm

И јас ја обожавам многу ми се допаѓаат нејзините песни а и пее многу убаво

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
lady-gaga
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2009-06-23

ПишувањеПредмет: Re: Rihanna...   Чет Јун 25, 2009 6:34 am

ЈАС НЕ ЈА ОБОЖАВАМ МНОГУ
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Rihanna...   

Вратете се на почетокот Go down
 
Rihanna...
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Music-
Отиди до: