Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Прслук/ беби дол

Go down 
АвторПорака
ankii
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 7
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : на пуст остров со Симон

ПишувањеПредмет: Прслук/ беби дол   Нед Јун 21, 2009 6:57 am

што користите прслук или т.н. беби дол?дали некогаш сте носеле pushupпрслук?и од каде купувате прслуци или беби долови?јас носам беби дол...ги купувам од extreme intimo(во Соравија) инаку број од беби дол носам 14. имам неколку имам еден крем, еден син, еден зелен, еден бел и еден црно со темно зелено
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Прслук/ беби дол
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: