Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Обетки

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Обетки   Нед Јун 21, 2009 7:03 am

Носите ли? какви?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Обетки   Нед Јун 21, 2009 7:04 am

Носам златни.

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Обетки   Нед Јун 21, 2009 7:07 am

И ја носам обетки ама сеа во моментот не носам...

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Обетки   Нед Јун 21, 2009 7:37 am

Златни обетки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Обетки   Нед Јун 21, 2009 2:54 pm

Моментално не носам

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Обетки   Нед Јун 21, 2009 3:26 pm

Bube напиша:
Носам златни.

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Обетки   

Вратете се на почетокот Go down
 
Обетки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Накит-
Отиди до: