Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 **~AvOn~**

Go down 
АвторПорака
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: **~AvOn~**   Нед Јун 21, 2009 7:07 am

WELCOME!!!
ewe izlog:
lipsticks:
10$lip liners:
7$


lip gloss:
9$


maskara:
10$
eyeshadow:
10$

eye liners:
12$


nail:
12$
foundation:
13$
beauty tools:
9$


SPECIAL: NESESERI 15$


_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
**~AvOn~**
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Shoping-
Отиди до: