Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Патики

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Патики   Нед Јун 21, 2009 7:09 am

Сакате ли? носите ли?
ја патики обожавам носам пролет, лето и есен

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Патики
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: