Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Како сакате да ја носете косата?

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Како сакате да ја носете косата?   Нед Јун 21, 2009 7:18 am

Па како сакате пуштена или собрана?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Како сакате да ја носете косата?   Нед Јун 21, 2009 8:03 am

Па во лето собрана...во зимо пуштена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Како сакате да ја носете косата?   Нед Јун 21, 2009 8:04 am

И пуштена и собрана
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Како сакате да ја носете косата?   Нед Јун 21, 2009 2:55 pm

Пуштена Smile

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Како сакате да ја носете косата?   Нед Јун 21, 2009 3:00 pm

Како ке ми текне скоро виа денови цело време а носам пуштена

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Како сакате да ја носете косата?   Нед Јун 21, 2009 3:20 pm

Jas naskolo ja nosam pustena a doma nekojpat ja sobiram

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Како сакате да ја носете косата?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Како сакате да ја носете косата?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Коса-
Отиди до: