Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што облекувате за на школо,а што за на забава???

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Што облекувате за на школо,а што за на забава???   Нед Јун 21, 2009 4:12 am

Па што???
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Што облекувате за на школо,а што за на забава???   Нед Јун 21, 2009 5:57 am

Па за на забава нешто посвечено (фустанче некое...) а за на школо фармерки,блуза..нешто по несвелено хихи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ankii
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 7
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : на пуст остров со Симон

ПишувањеПредмет: Re: Што облекувате за на школо,а што за на забава???   Нед Јун 21, 2009 6:58 am

за во школо фармерки и блуза со патики или балетанкиа за на забави балетанки со фустан или сукња...иако многу ретко носам сукња
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Што облекувате за на школо,а што за на забава???   Нед Јун 21, 2009 6:59 am

За на школо фармерки и маица о патики а за забави носам сукњи со блузки така по свечени Smile со чевли

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Што облекувате за на школо,а што за на забава???   Нед Јун 21, 2009 7:01 am

за на школо носам обично спортски се облекувам фармерки маичка некоа и патики а за на забава некое фустанче, балетанки нешто посвечено

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што облекувате за на школо,а што за на забава???   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што облекувате за на школо,а што за на забава???
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: