Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Права коса

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Права коса   Нед Јун 21, 2009 3:08 pm

Сакате ли права коса?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Права коса   Нед Јун 21, 2009 3:14 pm

Да сакам и имам права коса

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Права коса   Нед Јун 21, 2009 3:21 pm

Bube напиша:
Да сакам и имам права коса

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
lady-gaga
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 8
Join date : 2009-06-23

ПишувањеПредмет: Re: Права коса   Вто Јун 23, 2009 7:59 am

јас многу сакам права коса и затоа имам права коса како на lady gaga
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
natence
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 6
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : Vo shoping so Lali...

ПишувањеПредмет: Re: Права коса   Пет Јун 26, 2009 2:52 am

pa i ja imam prava kosa ama ponekogas mi se vitka ama poise sakam prava Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Права коса   

Вратете се на почетокот Go down
 
Права коса
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Коса-
Отиди до: