Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Козметички и флизерски салон

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Козметички и флизерски салон   Нед Јун 21, 2009 3:12 pm

Шминкање=100 ден.
Фенирање=50 ден.
Пеглање на коса=50 ден.
Шатирање=300 ден.
Средување на нокти=80 ден.
Депилација=150 ден.
Бараме еден кој сака да работи овде

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
 
Козметички и флизерски салон
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Streets-
Отиди до: