Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пријава за креатор

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Пријава за креатор   Нед Јун 21, 2009 3:17 pm

Овде кој сака нека се пријавува за креатор

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Пријава за креатор   Нед Јун 21, 2009 3:20 pm

Каков креатор?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Пријава за креатор   Нед Јун 21, 2009 3:32 pm

Па креатор на облека за модните писти

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Пријава за креатор   Нед Јун 21, 2009 3:34 pm

аааа ок

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пријава за креатор   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пријава за креатор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Креатори-
Отиди до: