Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Шампон

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Шампон   Нед Јун 21, 2009 3:19 pm

Каков шампон користите?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Шампон   Нед Јун 21, 2009 3:21 pm

sea koristam absolut protiv mrsna kosa mn. odma mi se mrsi kosata

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
 
Шампон
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Коса-
Отиди до: