Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пижами

Go down 
АвторПорака
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Пижами   Нед Јун 21, 2009 3:27 pm

Какви носите? која боја?

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Пижами   Нед Јун 21, 2009 3:33 pm

Сеуште носам со долги ракави и долги панталони а моментално овие што ги носам се розева боја

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Пижами   Пон Јун 22, 2009 2:41 pm

Cece напиша:
Сеуште носам со долги ракави и долги панталони а моментално овие што ги носам се розева боја
и јас исто

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
natence
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 6
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : Vo shoping so Lali...

ПишувањеПредмет: Re: Пижами   Пет Јун 26, 2009 2:51 am

Bube напиша:
Cece напиша:
Сеуште носам со долги ракави и долги панталони а моментално овие што ги носам се розева боја
и јас исто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Пижами   

Вратете се на почетокот Go down
 
Пижами
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: