Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Пролет/Лето тренд

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Пролет/Лето тренд   Нед Јун 21, 2009 3:37 pm

Брановити форми и карнери:


Парче со дречливата пинк боја мора да се има во оваа сезона:


Парчиња поделени во различни бои:


Повторно точките и линиите во мода:

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
 
Пролет/Лето тренд
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Трендови-
Отиди до: