Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Ташни

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Ташни   Нед Јун 21, 2009 4:14 am

Дали обожавате ташни да носите?Кои најмногу ви одговараат?Кои најмногу ви се допаѓаат?Модата гласи...
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Ташни   Нед Јун 21, 2009 5:37 am

Па...не обожавам да носа ташни.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Ташни   Нед Јун 21, 2009 5:39 am

Сакам многуу да носам,ама не носам Sad

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Ташни   Нед Јун 21, 2009 5:41 am

Bube напиша:
Сакам многуу да носам,ама не носам Sad
исто
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ankii
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 7
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : на пуст остров со Симон

ПишувањеПредмет: Re: Ташни   Нед Јун 21, 2009 6:59 am

јас носам...повеќе преферирам малецки ташни...имам веќе една посвечена. Таа ја носам за излегување и кога одам на забави. инаку ја имам купено од Теранова. Сега во мода се големите ташни од некој погруб материјал ама да бидат со цветна текстура.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Ташни   Нед Јун 21, 2009 7:02 am

да сега се во мода големите ташни...али ја големи не сакам...многу се гломазни...иако не носам и да носам ја ке носам мали не големи

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Ташни   

Вратете се на почетокот Go down
 
Ташни
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: