Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?   Нед Јун 21, 2009 4:16 am

Па што е ?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?   Нед Јун 21, 2009 5:37 am

па...најпоследно е.........една блуза црна.
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?   Нед Јун 21, 2009 5:41 am

Капа
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?   Нед Јун 21, 2009 5:41 am

хахаха..јас фустан

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
ankii
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 7
Join date : 2009-06-21
Age : 23
Местолокација : на пуст остров со Симон

ПишувањеПредмет: Re: Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?   Нед Јун 21, 2009 7:03 am

фустан, обетки и беџови и апостолки
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Maje
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 21
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?   Нед Јун 21, 2009 7:36 am

Розева блуза
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Re: Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?   Нед Јун 21, 2009 2:56 pm

Фустан,сандали и една блуза портокалова на рамки

_________________
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?   

Вратете се на почетокот Go down
 
Што е најпоследното нешто што сте го купиле од гардеробата?
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: