Fashion & Trendy

Fashion & Trendy

Fashion & trendy
 
HomeCalendarПрашања/ОдговориБарајЧленовиЧленски групиРегистрирајте сеВлез

Share | 
 

 Балетанки

Go down 
АвторПорака
Cece
Admin
avatar

Број на мислења : 75
Join date : 2009-06-20
Местолокација : На базентот

ПишувањеПредмет: Балетанки   Нед Јун 21, 2009 4:17 am

Дали обожавате да носите балетанки?
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот http://fashion-trendy.forumakers.com
Elen4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 28
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Балетанки   Нед Јун 21, 2009 5:38 am

Па...ретко носам балетанки,повеќе преферирам патики хехехе Very Happy
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Bube
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 66
Join date : 2009-06-21

ПишувањеПредмет: Re: Балетанки   Нед Јун 21, 2009 5:38 am

И јас исто не обожавам многу балетанки

_________________


I do,I do belive in YOU
***FORUMSKA ANAHI GIOVANNA***
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Dijan4e
Нов член
Нов член
avatar

Број на мислења : 63
Join date : 2009-06-21
Age : 22

ПишувањеПредмет: Re: Балетанки   Нед Јун 21, 2009 5:42 am

Не сакам и не носам..повеке сакам патики
Вратете се на почетокот Go down
Преглед на профилот на членот
Sponsored content
ПишувањеПредмет: Re: Балетанки   

Вратете се на почетокот Go down
 
Балетанки
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
Fashion & Trendy :: Fashion & trendy :: Стајлинг-
Отиди до: